Skip to main content

Karta paliwowa dla małej firmy - rozwijaj swój biznes, oszczędzając czas, pieniądze i kontrolując wydatki

Karta paliwowa to skuteczny sposób na oszczędzanie niezależnie od tego czy wykorzystywana jest przez sporych rozmiarów firmy, czy też przez mniejsze, a nawet jednoosobowe przedsiębiorstwa. To właśnie w tych ostatnich stałe monitorowanie kosztów i wydatków stanowi podstawę efektywnej pracy, przynoszącej oczekiwane zyski. Dlatego też warto wykorzystać rozwiązania sprawdzone przez wielu inwestorów, by generowały one pożądane oszczędności. Takim właśnie rozwiązaniem jest karta paliwowa Moyl.

Karta paliwowa również w działalności jednoosobowej

Karta paliwowa Moyl (www.moyl.pl) to jeden z flagowych produktów firmy Moyl sp. z.o.o., mieszącej się w Krakowie przy ul. Sołtysowskiej 1 (tel. 799 719 888). Jest to oferta skierowana nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również i dla firm jednoosobowych, które również z powodzeniem mogą korzystać z szeregu korzyści, jakie niesie ze sobą wprowadzenie tego typu rozwiązań. Należy do nich przede wszystkim zmniejszenie kosztów tankowania, ale także i pozostałych opłat, które nieodłącznie związane są z eksploatacją samochodów. Co więcej, karta ułatwia prowadzenie dokumentacji. Księgowanie kosztów jest znacznie łatwiejsze, a zgromadzone informacje przejrzyste. I choć mogłoby się wydawać, że karty paliwowe to udogodnienie przeznaczone wyłącznie dla firm korzystających z dużej floty pojazdów, praktyka pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Atrakcyjne dodatki i proponowane ulgi sprawdzają się również wyśmienicie nawet w małych przedsiębiorstwach, niezależnie od liczby pojazdów, którymi dysponują one na co dzień.

Jak uzyskać kartę paliwową?

Uzyskanie karty paliwowej nie jest trudne. W tym celu wystarczy wypełnić formularz, podając kilka ważnych informacji. Należy do nich nazwa firmy, jej NIP oraz szacunkowe zużycie paliwa i dane, związane z eksploatacją pojazdu. Jak widać, nie istnieją w tym przypadku żadne skomplikowane procedury, a całość procesu nie powinna przysparzać większych problemów. Karta paliwowa Moyl wydawana jest w ciągu kilku dni od momentu zatwierdzenia formularza. Jednym z atutów karty jest brak odgórnie narzuconych limitów, związanych z zakupionym paliwem i liczby samochodów, z jakich powinna składać się flota przedsiębiorstwa. Dzięki takim rozwiązaniom, firmy mogą zaoszczędzić na eksploatacji pojazdów. Wszystkie informacje, związane z kartą paliwową Moyl przeczytać można na blogu firmy w dedykowanym tej ofercie artykule: https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-prepaid-na-czym-polega-i-co-mozesz-dzieki-niej-zyskac.

Korzyści płynące z posiadania karty paliwowej

Największą korzyścią, która związana jest z posiadaniem karty paliwowej, jest zdecydowanie niższa cena paliwa niż ta, która wyświetlana jest na dystrybutorach. Na jednym litrze można zaoszczędzić od 12 do nawet 25 groszy, co jest niezwykle istotne przy długich lub częstych trasach. Posiadacze karty mogą również skorzystać z różnego rodzaju rabatów na akcesoria, związane z eksploatacją samochodów.

Karta paliwowa Moyl usprawnia w znaczącym stopniu funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Dzięki niej mamy stałą kontrolę nad ilością zakupionego w danym okresie paliwa oraz świadczonych usług. Co więcej, karta paliwowa dla małej firmy od Moyl, zastępuje faktury, wydawane przy każdym tankowaniu. Jedna zbiorcza faktura, generowana raz w miesiącu, wpływa na szybkość księgowania i znacząco ułatwia cały proces. Jednym z największych atutów jest jednak fakt, że w przypadku tego typu udogodnień nie ma znaczenia wielkość przedsiębiorstwa. To skuteczny środek zarówno dla dużych firm, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych, których właściciele pragną poczynić efektywne, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne oszczędności, oparte na zaufaniu, jakim obdarzyło to rozwiązanie wielu inwestorów z różnych branży.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.