Skip to main content

Karta paliwowa Circle K

Gwiazdki

Ocena: 97.73% - 30 votes

98%

Karta paliwowa od Circle K, to możliwość tankowania jedną z trzech kart, które mają zapewniać wygodę, a jednocześnie kontrolę nad płatnościami. Dodatkowe benefity związane z ich posiadaniem, to rabaty na paliwo, myjnię i zakupy w sklepie, zbiorcza faktura, rabaty i dostęp do portalu internetowego. Dzięki karcie paliwowej Circle K można dokonywać transakcji na 900 stacjach paliwowych w kraju. Służy do regulowania należności za paliwa, oleje, myjnie, akcesoria samochodowe i inne artykuły dostępne na stacji, a także opłaty drogowe.

karta paliwowa dla floty

W ofercie Circle K znajdziemy trzy różne rodzaje kart paliwowych. Każdy z nich zapewnia niezwykłą wygodę i kontrolę opłat, ale niejako rożni się od siebie — aby każdy kierowca mógł wybrać rozwiązanie, które będzie najlepiej dostosowane do jego potrzeb. 

Karta Circle K Easy Card

Ten rodzaj karty paliwowej będzie idealny dla osób ceniących sobie prostotę i wygodę fakturowania. Właściciel karty paliwowej Circle K Easy Card otrzymuje zbiorczą fakturę, rabaty na paliwo, myjnię, zakupy w sklepie i dostęp do portalu. Jej wyjątkową zaletą jest fakt, że kierowcy mają pełną dowolność w kwestii form i kwot płatności. 

Karta Circle K Pro

Karta Pro to rozwiązanie idealne dla firm. Właściciel floty ma możliwość sprawdzania dokonanych transakcji (w tym ilości zakupionego paliwa, miejscu tankowania, liczbie przejechanych kilometrów itp.). Może z łatwością zmniejszać i zwiększać limity transakcyjne, a także zamawiać lub blokować wybrane karty za pośrednictwem wygodnego serwisu www.kartypaliwowe.pl. 

Karta Circle K Routex

Ta karta świetnie sprawdzi się w firmach, których kierowcy podróżują nie tylko po Polsce, ale również za granicą. Z karty Circle K Routex można korzystać na ponad 18 000 stacjach w 29 krajach. Co więcej, karta umożliwia uiszczanie opłat drogowych, płatności za winiety czy podatki drogowe, jak również regulowanie opłat za parkingi. 

 

[Źródło: www.circlek.pl/biznes/karty-paliwowe]