Skip to main content

Karta paliwowa euroShell

Gwiazdki

Ocena: 98.79% - 36 votes

99%

Karta paliwowa euroShell to wygoda i kontrola nad wydatkami w jednym. Pozwala ona na dokonywanie płatności bezgotówkowych nie tylko za zakup paliw, ale również opłaty, takie jak drogi viaTOLL, przeprawy promowe oraz wybrane usługi serwisowe. Dodatkowym atutem karty euroShell jest możliwość skorzystania z zaawansowanego systemu zarządzania online. Dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom mikroprocesorowym jest to również jeden z najbezpieczniejszych sposobów zarządzania finansami przedsiębiorstwa przeznaczonymi na obsługę floty pojazdów.

Shell Card - euroShellKarta paliwowa euroShell umożliwia dokonywanie transakcji na aż 44 tys. stacjach paliw w całej Europie, w tym około 400 w samym kraju. Shell oferuje swoim klientom trzy rodzaje kart paliwowych: dla firm lokalnych, dla flot aut osobowych oraz dostawczych, a także dla pojazdów ciężarowych i autokarów.

Karta euroShell dla małych firm lokalnych

Karta euroShell powiązana z aplikacją Shell Fleet App to rozwiązanie dedykowane mikrofirmom i firmom jednoosobowym posiadającym do 10 aut osobowych w swojej flocie. Pozwala ona na obniżenie kosztów oraz kierowanie pojazdami firmowymi przy pomocy takich udogodnień jak fakturowanie cyfrowe, oraz elastyczne narzędzia do zarządzania kartami.

Karta euroShell dla flot aut osobowych i dostawczych

Karta paliwowa euroShell dla flot aut osobowych i dostawczych to możliwość tankowania na aż około 900 stacjach paliw w całej Polsce oraz szansa na usprawnienia wszystkich procesów związanych z obsługą floty firmowej. Zbiorcze fakturowanie, bezpieczne transakcje, nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz całodobowe wsparcie to coś, na co mogą liczyć przedsiębiorcy korzystający z euroShell Card.

Karta euroShell dla pojazdów ciężarowych i autokarów

Karta paliwowa euroShell dla pojazdów ciężarowych i autokarów to szereg udogodnień usprawniających funkcjonowanie firm transportowych. Współpraca z Shell Commercial Road Transport umożliwia dostęp do jednej z największych sieci paliwowych w Europie oraz pozwala na szybkie uiszczanie opłat na drogach europejskich. Karta euroShell to również wielowymiarowe wsparcie firmy od fakturowania po zabezpieczenie finansów.