Skip to main content

Karta paliwowa MOYL

Gwiazdki

Ocena: 99.77% - 30 votes

100%

Na polskim rynku istnieje już wiele różnych ofert, ale jedną z ciekawszych jest karta paliwowa oferowana przez firmę Moyl, która jest liderem w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań obniżających wydatki transportowo-motoryzacyjne swoich klientów. Dzięki dołączeniu do programu firmy, oszczędzasz pieniądze, zyskując atrakcyjne rabaty od ceny paliwa na stacjach w całej Polsce, które są niedostępne dla przedsiębiorców działających samodzielnie lub posiadających małą ilość aut. Na litrze paliwa oszczędzisz od 12 do 25 gr względem ceny na dystrybutorze, w zależności od rodzaju paliwa. Dodatkowo otrzymasz 20% rabatu na usługi oraz akcesoria. 

Co więcej, portal internetowy ułatwi Ci pracę tworząc raporty odnośnie wykorzystania karty paliwowej w swojej organizacji. Karta paliwowa Moyl działa na zasadzie prepaid, czyli nie jest możliwe można jej użycie bez wcześniejszego doładowania, co skutkuje tym, że swoje wydatki masz zawsze pod kontrolą. 

Co zyskasz dzięki programowi Moyl?

  • Oszczędzasz pieniądze

Otrzymujesz atrakcyjne rabaty na paliwo na stacjach w całej Polsce (nie dotyczy to niezależnych kontrahentów, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą)

  • Oszczędzasz czas

Otrzymujesz jeden rachunek zbiorczy, który wpływa na szybszą realizację transakcji - a ty w wygodny sposób zarządzasz dokumentami.

  • Kontrolujesz wydatki

Karta paliwowa Moyl działa na zasadzie prepaid - nie możesz jej używać bez doładowania, więc zawsze masz kontrolę nad swoimi wydatkami.

  • Sprawnie zarządzasz flotą

Otrzymujesz zestaw narzędzi do optymalizacji zarządzania flotą, m.in. rachunek elektroniczny.


Karta paliwowa MOYL to naprawdę dobra opcja dla osób chcących oszczędzić pieniądze i ułatwić sobie prowadzenie swojej firmy.

Chcesz zostać posiadaczem karty paliwowej Moyl? Przystąp do programu, zamów kartę paliwową i oszczędzaj na każdym tankowaniu!